Apie mane/Kontaktai

Praeities paslaptys – asmeninis tinklaraštis apie viską, kas susiję su Lietuvos ir pasaulio istorija ir įdomybėmis.
Esu Šarūnas Subatavičius. Ilgą laiką domiuosi istorija bei archeologija. Vilniaus universitete baigiau archeologijos bakalauro ir istorijos magistro studijas. Studijos VU dar labiau paskatino domėtis praeitimi, dalyvauti archeologiniuose kasinėjimuose, tyrimuose. O dabar, kai susikaupė įvairių įdėjų bei informacijos sumasčiau, kad reikia tai kažkaip įprasminti – nusprendžiau pradėti rašyti šį tinklaraštį. Dviračio neišradinėsiu, internetas ir taip pilnas įvairios info, tad nepostinsiu to paties. Čia stengsiuosi publikuoti originalius straipsnius ir mano paties surinktą informaciją, tačiau taip pat ir įdomių užsienietiškų tekstų vertinius juose nurodydamas šaltinius.

Tinklalapyje daugiau dėmesio bus skiriama numizmatikos ir kolekcionavimo temoms, asmeniniams hobiams, regiono istorijos pažinimui. Taip pat dėmesio bus skiriama ir pasaulio, taip pat ir Lotynų Amerikos, Azijos istorijos įdomybėms. Politinių ir skaudžių temų nagrinėti neplanuojama, o viskas kas čia pateikiama – praeities pažinimo tikslais.

  • Jei kyla klausimų ar turite įdėjų, galite rasti el. paštu – sarunas.subatavicius@gmail.com arba per FB – Šarūnas Subatavičius.
  • Sudomino straipsniai ir norėtumėte juos publikuoti savo leidinyje? Reikia istorinio tyimo? Susisiekite – bendradarbiausime!

Domėjimosi sritys:

  • Lietuvos archeologija, LDK regionų istorija, dvarai ir kilmingųjų giminės
  • Pagalbiniai istorijos mokslai (numizmatika, genealogija, heraldika, sfragistika, kartografija)
  • Pietų ir Centrinės Amerikos kultūrų archeologija ir antropologija
  • Paleontologija ir geologija (mėgėjiškai)

Komentuok su Facebook paskyra!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *