Apie mane/Kontaktai

Praeities paslaptys – asmeninis tinklaraštis apie viską, kas susiję su Lietuvos ir pasaulio istorija ir įdomybėmis.
Esu Šarūnas Subatavičius. Ilgą laiką domiuosi istorija bei archeologija. Vilniaus universitete baigiau archeologijos bakalauro ir istorijos magistro studijas. Studijos VU dar labiau paskatino domėtis praeitimi, dalyvauti archeologiniuose kasinėjimuose, tyrimuose. Susikaupus gausybei idėjų bei informacijos supratau, kad būtina tai kažkaip įprasminti ir pasidalinti su visais – nusprendžiau pradėti rašyti šį tinklaraštį.

Dviračio neišradinėsiu, internete jau turime visko. Tačiau šiame tinklaraštyje įvairias istorines temas pabandysiu pateikti originaliau, čia dalinsiuosi savo autoriniais straipsniais bei tyrimų metu surinktą informaciją, apžvalgomis taip pat ir įdomių užsienietiškų tekstų vertiniais.

Tinklalapyje daugiau dėmesio bus skiriama istorijos įdomybių, numizmatikos ir kolekcionavimo temoms, asmeniniams hobiams, regiono istorijos pažinimui. Taip pat dėmesio bus skiriama ir pasaulio, taip pat ir Lotynų Amerikos, Azijos įdomybėms. Politinių ir skaudžių temų stengsiuosi vengti, o viskas kas šiame tinklaraštyje pateikiama – tik praeities pažinimo tikslais.

  • Jei kyla klausimų ar turite įdėjų, su manimi galite susisiekti el. paštu – sarunas.subatavicius@gmail.com arba per veidaknygę: Šarūnas Subatavičius.
  • Sudomino straipsniai ir norėtumėte juos publikuoti savo leidinyje? Reikia istorinio tyrimo? Susisiekite – bendradarbiausime!

Domėjimosi sritys:

  • Lietuvos archeologija, LDK regionų istorija, dvarai ir kilmingųjų giminės
  • Pagalbiniai istorijos mokslai (numizmatika, genealogija, heraldika, sfragistika, kartografija)
  • Pietų ir Centrinės Amerikos kultūrų archeologija ir antropologija
  • Paleontologija ir geologija (mėgėjiškai)

Komentuok su Facebook paskyra!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *